Корзина
132 отзыва
Inozemna — самоучители и курсы иностранных языков, а также товары для спорта и здоровья
+38067 327 2737
+38095 702 3926
Корзина

Exam Booster B1-B2 Complete edition Підготовка до ЗНО

149 грн.

Купить
+38067 327 2737
 • +38095 702 3926
Exam Booster B1-B2 Complete edition Підготовка до ЗНО
В наличииExam Booster B1-B2 Complete edition Підготовка до ЗНО
149 грн.
Купить
+38067 327 2737
 • +38095 702 3926
 • В наличии
 • Код: 9786177713073
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Exam Booster B1-B2 Complete edition Підготовка до ЗНО

B1-B2

Exam Booster Complete Edition

Kateryna Protsenko, Chris Reese

Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до ЗНО – оновлений і доповнений посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, розроблений видавництвом «Лінгвіст спільно Видавництвом Кембриджського університету. Нове видання має покращену візуальну структуру, більш детальні інструкції до завдань, а також, містить комплексну підготовку до всіх частин ЗНО, а саме: читання, аудіювання, використання мови та письмо. Посібник підійде для учнів 10-11 класів, як супутний до основного курсу матеріал.

Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до ЗНО складається із 4-ьох секцій: Listening, Reading, Use of English і Writing. Завдання екзаменаційного формату в кожній секції мають тематичний розподіл, що створює логічну структуру посібника, легку для використання як для вчителя, так і для самостійного опрацювання старшокласниками. Від 60 до 80 годин матеріалу, який можна інтегрувати в урок, або й побудувати цілий урок на основі того чи іншого розділу.

Секція Listening– це 9 юнітів; кожні 3 юніти – це, відповідно, 3 теми, згруповані за типами Multiple Choice, True or False. Перші три юніти – це переважно короткі монологи кількох спікерів із завданням обрати правильне зображення. Наступні 3 теми – це діалоги із завданнями True or False, а останні 3 – це довші монологи (лекції, презентації) із завданням Multiple Choice. Окрім безпосередніх завдань, що розвивають навички слухання, в кожній темі є додаткові завдання на письмо, а також граматика.

Секція “Reading” містить 8 розділів, розроблених відповідно до тематичного спрямування. В кожному розділі – автентичний текст. Тексти цікаві для учнів і містять всю необхідну для успішного складання іспитів лексику та граматичні конструкції. Подальші завдання екзаменаційного формату спрямовані на чітке розуміння і відпрацювання мовних одиниць.

Секція “Use of English” складається з 8 розділів, що згрупували всі найскладніші теми цього напрямку. Секція розроблена спеціально для старшокласників українських шкіл, кожен розділ спрямований на відпрацювання певних мовних одиниць в різних контекстах для кращого їх засвоєння. Будучи однією з найскладніших сфер для учнів, секція “Use of English” розроблена в посібнику “Exam Booster” таким чином, щоб поступово через ускладнення завдань, а також поради від авторів, учні могли з легкістю розібратись в усіх питаннях.

Остання секція – “Writing” – містить 5 розділів, що охоплюють всі аспекти письма, необхідні для іспиту. Як показало дослідження, письмо – найпроблемніша частина іспиту для 11-класників. Саме тому, Exam Booster приділяє неабияку увагу формуванню навичок не лише письма, а й розуміння інструкцій, логічного мислення і вміння послідовно виражати думку. Кожна секція підручника містить корисні поради Exam Tips, розроблені спеціально для учнів, що складатимуть ЗНО. У секції “Writing” навіть вправи на розуміння учнями самої структури іспиту.

Exam Booster. Підготовка до ЗНО – це не лише тренувальні вправи, це – цінні поради учням до кожного типу завдань, це поступові кроки до успішного складання іспиту, логічно побудоване відпрацювання основних навичок, що становлять складнощі для сучасних учнів, а водночас - і узагальнення та систематизація отриманих протягом багатьох років знань з англійської мови.

Відповіді та аудіо можна завантажити тут

 • Мова - Англійська мова.
 • Автор - Reese, C., Protsenko, K.
 • Видавництво - Cambridge University Press.
 • Серія - Exam Booster.
 • ISBN - 9786177713073.
 • Кількість сторінок - 136.

Основные
Производитель  Cambridge University Press
ISBN9786177713073
Изучение языкаАнглийский
СостояниеНовое
Пользовательские характеристики
АвторReese, C., Protsenko, K.
ВидавництвоCambridge University Press
Кількість сторінок136
МоваАнглійська мова
СеріяExam Booster
 • Цена: 149 грн.